• Ново
X-DREE М9 x 1 6H Челик Двојно Крајот Хексадецимален се Справи со Цевка Тема Gage Мерач(М9 x 1 6H Acero де doble extremo Manija хексагонална Tubo Calibrador rosca de Calibrador

X-DREE М9 x 1 6H Челик Двојно Крајот Хексадецимален се Справи со Цевка Тема Gage Мерач(М9 x 1 6H Acero де doble extremo

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Име на производ : Thread Gage;Класа : 6 H.Навој Дијаметар : М9;Конец Теренот : 1mm/0.039".Вкупната Големина : 90 x 10мм/3.5" x 0.4" (L*Макс.W);Материјали : Челик.Боја : Сина, Сребрена Тон;Тежина : 20g(Боја : azul, tono plateado; peso : 20 g.Пакет Содржина : 1 x Thread Gage(Contenido del paquete : 1 x Thread Gage.М9 x 1 6 H Челик Двојно Крајот Хексадецимален се Справи со Цевка Тема Gage Gauge Steel хексадецимален се справи. 2 бои.Се користи за gaging внатрешната нишка.Двојно крајот, челик материјал.Да/не оди дизајн.Погодно да се измери со хексадецимален се справи.совршен мерење алатка.Користи широко во автомобил, мотор, машини, итн.Опис на Spanish M9 x 1 6 H Acero де doble extremo Manija хексагонална Tubo Calibrador rosca de Calibrador Nombre del producto : Thread Gage; Clase : 6 HDiámetro del hilo : М9; Пасо де ла rosca : 1 mm / 0.039' 'Tamaño вкупно : 90 x 10 mm / 3.5' 'x 0.4' '(L * Макс.W); Материјал : Acero Color : azul, tono plateado; peso : 20 g Contenido del paquete : 1 x Thread Gage.

За производот

Слични предлози