• Ново
Akozon Фотографија, Пополнете Светлина LS‑650 Рачен Пренослив, ПРЕДВОДЕНА Отворено за Светло во Видео USB Полнење Прилагодлива Температура на Бојата 3000-6500K со Пренослива

Akozon Фотографија, Пополнете Светлина LS‑650 Рачен Пренослив, ПРЕДВОДЕНА Отворено за Светло во Видео USB Полнење Прилагодлива

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ⭐【Висок квалитет на светлината-емитирачки чип 】На пополнување светлина користи високо-квалитетни LED светлината-емитирачки чипови, со висока боја рендерирање индекс, Ра≥96, униформа светлина, заштеда на енергија и заштеда на енергија. ⭐【Прилагодлива температура на бојата】 топла и ладна температура на бојата е 3000-6500 K, кои можат да бидат избрани слободно, и светлината е прилагодлив од 0% до 100% . ⭐【9 видео ефекти】 има 9 видео ефекти, како на пример со блиц, фотографија и свеќи, СОС режим, и меѓународната помош осветлување симулација.Една клучна overfrequency осветлувајќи, 115% осветленост, Тип‑C универзална полнење порта. ⭐【Флексибилна употреба】горните и долните делови се опремени со 1/4 инчи завртка дупки, кои може да се користи од страна на рака, или со став.Вграден-во сметководствената случај е светлина и лесно да се носат, па нема грижи, кога патуваат. ⭐【Широк спектар на апликации】Многу практични и разновиден.Тоа може да се широко се користи во многу прилики, како што е тема снимање, светлина слика, портрет, фаза, партија, итен случај, вечера, итн.

За производот

Слични предлози