• Ново
Во секое време Алатки Простор Блок Мерач Spacer Поставите 36 pc +/-0.0001 Прекалени Челик HRC 58-60 1/4-28 Тема w/Поместена Случај

Во секое време Алатки Простор Блок Мерач Spacer Поставите 36 pc +/-0.0001 Прекалени Челик HRC 58-60 1/4-28 Тема w/Поместена

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Опсег : 0.050"- 1.000".Точност : ±0.0001".Материјал : Челик, Прекалени да HRC 58-60. Блок дијаметар : 3/4".Тема : 1/4-28. 36 interconnecting блокови со постојан ласерски гравирани големина означување,.Сет вклучува : 15 компјутер : 0.050" да 0.190" од 0.010". 9 компјутер : 0.101" да 0.109" од 0.001". 10 компјутер : 0.200" до 1.000" од 0.100". 1 компјутер : 0.0625". 1 компјутер : 0.125".Поместена случај, ален клуч, 4 поврзување на завртки.

За производот

Слични предлози