• Ново
Корпата за ѓубре, од не ' Рѓосувачки Челик корпата за Ѓубре Голем Капацитет Dustbins Круг Рециклажа на Отпадот Ѓубриво Кантите Хартија Складирање Кантите за Хотелски Ц?

Корпата за ѓубре, од не ' Рѓосувачки Челик корпата за Ѓубре Голем Капацитет Dustbins Круг Рециклажа на Отпадот Ѓубриво

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Нашата продавница, исто така, има производи од различни стилови и стилови, вие сте добредојдени да дојде и да ги види.★ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите. ✿ Рециклажа на отпадот Ѓубриво Кантите врвот круг барел материјал е исклучително измазнети, стилски и елегантен, и лесно да се чисти. ✿ Ова Отворено Dustbins Погодна за Внатрешна,Отворено, Хотел, Градина, Ресторан,Училишта, Единици, Установи, Семејствата, Болници,Паркови, Плоштади, Тоалети,Communitiesand други Јавни места,итн.✿ Големина : 42*82cm (16. ✿ Хартија, Кутии за Складирање На внатрешниот муцката е направен од поцинкуван материјал, која е убава, внатрешниот барел има голем капацитет, која може да се скрие се справи и да се олесни движењето на корпата за ѓубре во секое време.★ Поради рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.★Бидејќи рефлектори и различни луѓе имаат различни сфаќања на бои, може да постојат одредени бои, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно. ✿ Нерѓосувачки Челик корпата за Ѓубре На дното на цевката е направен на задебелена материјал, направен од чисто не 'рѓосувачки челик, утврден од челик ноктите, и на дното на заштита барел не е деформирано и не е лесно да' рѓа.Ако сè уште не може да ја примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Слични предлози