• Ново
Панорама На Rolldown Ранец Бр 105 Панорама Rolldown Ранец - Големи

Панорама На Rolldown Ранец Бр 105 Панорама Rolldown Ранец - Големи

DEN 3120.00
Износ
Во продавницата.

ГОЛЕМИНА Бр 104 – Мали 11.Достапни во две големини, Мал е мал, изградена на истото тело како нашите Панорама Rolldown Satchel и се вклопува одлично на мали тело рамки или за влечни малку, Големи се моделира исклучување на истата шема, но поголем, со големина помеѓу нашите Knapsack и Мини-Knapsack.ТЕЖИНА Бр 105 Панорама на Големи 1.РАМО РЕМЕНИ 1.5" памук веб, прилагодлив за должина.ЗАТВОРАЊЕ Валани затворање со кожа за на рака и цврсти месинг пост.95 lbs, Бр 104 Панорама на Мали 1.Нејзините направени во Мраз Реката од класичен восок платно; еве една кеса дека ќе трае и дали вашиот назад за години.Четири џебови надвор, една на секоја страна : една со патент на предната страна, како и целосна должина лизга џеб во задниот дел што ќе може само да се притисне малку хидратација во мочниот меур.25"d, Број 105 Големи – 14" 22"h x 11"w x 4.Овој пакет се чува низок профил, и нуди повеќе капацитет отколку ги исполнува окото.Две џебови внатре, еден функционира одлично за телефон.

За производот

Слични предлози