• Ново
Ingersoll Ранд 92445386 Замена Филтер Елементи, ОЕМ Противвредност.

Ingersoll Ранд 92445386 Замена Филтер Елементи, ОЕМ Противвредност.

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Отстранува масло магла и честички од компримиран воздух.Загарантирана да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ перформанси спецификации.Загарантирана да се вклопи во ОЕМ филтер за домување.Употреба на ОЕМ име и дел број за повикување само.Ingersoll Ранд 92445386 Замена Филтер Елементи, ОЕМ Противвредност.

За производот

Слични предлози