• Ново
AMT Star Trek U. S. S. Excelsior 1:1000 Скала Модел Комплет

AMT Star Trek U. S. S. Excelsior 1:1000 Скала Модел Комплет

DEN 983.76
Износ
Во продавницата.

18" долго .Бран на иднината : Дури и во футуристички поставување на Star Trek, некои работи ќе стане "застарени", како што се на преподобниот U.Круг 2 LLC는 인디애나 주 사우스 벤드에 위치한 혁신적인 수집품 회사입니다.Овој модел комплет прави идеален подарок за било кој повод!.По повод одбележувањето decals : Овој комплет вклучува голем decal лист целосен регистар и pennant ознаки за NX-2000 и NCC-2000 верзии вклучувајќи NX strongback ознаки.Круг 2 и нејзиниот креативен тим се посветени на производство на детални, квалитет на борци и колекционерски предмети кои апел до младите и млади во срцето.СОВРШЕН ПРИСУТНИ : Не знам што за да се добие татко за неговиот роденден?Или можеби сте страствен hobbyist или колектор во вашиот живот.Неговото семејство на брендови вклучува Авто-Светот 1 : 64 скала електрични слот тркачи и трки поставува; Џони Молња, Дербито на Шампионите, AMT, РЕК " и Поларните Светлини модел колекции, Американската Мускулите и Ertl Обичај & Премиум колекционерски предмети. 라운드 2와 크리에이티브 팀은 젊은이와 젊은 사람들에게 어필하는 섬세하고 고품질의 플레이 가능한 수집용 아이템을 생산하는 데 전념하고 있습니다. Претпријатието. Excelsior, вклучени во овој комплет, беше избран како свој наследник., е иновативен колекционерски предмети на компанијата се наоѓа во Јужна Виткајте, Индијана. 브랜드 제품군에는 Авто Свет 1 : 64 스케일 전기 슬롯 레이서 및 레이싱 세트가 포함됩니다.Џони Молња, Дербито на Шампионите, AMT, РЕК " 및 Поларните Светлини 모델 키트, Американската Мускулите 및 Ertl Обичај & Премиум колекционерски предмети.

За производот

Слични предлози