• Ново
X-DREE DB25 Женски Адаптер Сигнал Модул RS232 Сериски да се Терминал Конектори(DB25 Hembra Adaptador де Señal RS232 Módulo де Señal Терминал Conector

X-DREE DB25 Женски Адаптер Сигнал Модул RS232 Сериски да се Терминал Конектори(DB25 Hembra Adaptador де Señal RS232 Módulo

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Име на производ : Адаптер DB25;Вкупната Големина : 85 x 54 x 19mm/3.3" x 2.2" x 0.75"(L*W*H).Материјал : Метал, Електрични Дел.Боја : Црна, Зелена.Тежина : 60g(Peso : 60g.Пакет Содржина : 1 x DB Адаптер(Contenido del paquete : 1 x adaptador DB.DB25 Женски Адаптер Сигнал Модул RS232 Сериски да се Терминал Connector DB25 Женски Адаптер Плоча Сигнал Модул, RS232 Сериски DB25 25-pin на двоен 13 Позиции Завртка Терминал Блок.Connector DB25 адаптер терминали за да се олесни проектот, сајт пуштање во употреба на опрема.На Завртката Терминал Блок жица опсег е 24-12 AWG, а теренот е 5.08 mm.Сите бакар DB25 Приклучок, анти-оксидација, контактирајте подобро.Опис на Spanish DB25 Hembra Adaptador де Señal RS232 Módulo де Señal Терминал Conector Nombre del producto : Adaptador DB25; Tamaño вкупно : 85 x 54 x 19 мм / 3.3' 'x 2.2' 'x 0.75' '(L * W * H)Материјал : Метал, Parte Eléctrica Color : Гора, Verde Peso : 60g Contenido del paquete : 1 x adaptador DB.

За производот

Слични предлози