• Ново
JYLTK Нови Вистински 14 FHD (1920x1080) LCD Екранот IPS LED Панел Само (Не-Touch) за Lenovo ThinkPad FRU: 00NY422 01EN223

JYLTK Нови Вистински 14 FHD (1920x1080) LCD Екранот IPS LED Панел Само (Не-Touch) за Lenovo ThinkPad FRU: 00NY422 01EN223

DEN 4080.00
Износ
Во продавницата.

Големина : 14"; Max.Резолуција : FHD (1920x1080); Конектор Тип : e DP 30 иглички.Екран Крај : Анти-Отсјај; Тип : LCD Екран Само (Не лаптоп);.Компатибилен Лаптоп Модел : За Lenovo Think Pad FRU : 00 NY422 01 EN223. Ако не сте сигурни дали тоа е точно она што треба, ве молиме потврдете го со нас.Важно : ве Молам, инсталирајте тоа Многу Професионално, ако Не, немојте да се Обидете. (Треба да го застанете на Моќ Адаптер & Батеријата Кабелот кога инсталирате).ВАЖНО : ве Молиме проверете Вистински Фотографии внимателно пред да ги купите, Големината, Резолуција и Конектор Тип мора да биде иста 100% .Превозот : Превозот од DHL Express (Нормално ние ќе го прогласам за пониска цена на сметка за царинскиот) Плаќање Полицијата : цената и превозот и ракувањето со трошоците што се потребни за НЕ вклучува никаква царина или данок, Купувачите треба да биде одговорен за данок или прилагодено на нивните купување.Враќањето на Полицијата : Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.Објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба, со цел да се добие враќа или заменува.Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24hours ВАЖНО : ве Молам, инсталирајте тоа Многу Професионално, ако Не, немојте да се Обидете. (Треба да го застанете на Моќ Адаптер & Батеријата Кабелот кога инсталирате).

За производот

Слични предлози