• Ново
КООРДИНАТОР 2 Тркалаат Лико Хартија Лента се Тркалаат Twine Кабелот за Подарок Завиткување Фестивал Букети

КООРДИНАТОР 2 Тркалаат Лико Хартија Лента се Тркалаат Twine Кабелот за Подарок Завиткување Фестивал Букети

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Димензии : Ширина 5-6mm/0.20-0.24 инчен, Расплетува 2,2 см/0.87 инчен , 200m/218.72 Двор/656ft вкупно.Погоден за правење занает проекти, завиткување подароци, виси ознаки итн.Еко-пријателски, био degradable и рециклираат.Исто така, за DIY Занает, Изработката, Пакувањето, Декорација и Ткаење.Материјал : Лико Хартија.Опис : - Материјал : Лико Хартија. - Димензии : Ширина 5-6mm/0.20-0.24 инчен, Расплетува 2,2 см/0.87 инчен , 200m/218.72 Двор/656ft вкупно. Еко-пријателски, био degradable и рециклираат. - Погоден за правење занает проекти, завиткување подароци, виси ознаки итн. - Исто така, за DIY Занает, Изработката, Пакувањето, Декорација и Ткаење.Пакетот Вклучува : 2 Тркалаат Лико Хартиена Лента.

За производот

Слични предлози