• Ново
Безжична Earbuds Bluetooth 5.1 Слушалки IPX5 Водоотпорни Слушалки Бучава Поништување на Слушалки Полни Случај Квалитет на Звукот Микрофон Допир Контрола Стерео во Уво 30H за С?

Безжична Earbuds Bluetooth 5.1 Слушалки IPX5 Водоотпорни Слушалки Бучава Поништување на Слушалки Полни Случај Квалитет

DEN 717.60
Износ
Во продавницата.

Само 4g за секое уво bud,супер лесен и мини големина.Длабок Бас. ♬【Hi-fi Стерео Звук 】Earbuds нудат навистина природни, автентичен звук и моќен бас перформанси со големи димензии говорникот возачот.Најстабилните сигнал конекција. ♬【IPX5 водоотпорен】Bluetooth Безжична Earbuds имаат IPX5 вода заштита, Bluetooth earbuds се отпорни на пот, вода и ветер.Bluetooth слушалка е Добро за секојдневниот Спорт, Вежбање, Работат Надвор, па дури и да Патуваат низ Светот.Binaural телефонски повици остварување комуникација на телефонот да се огласува повеќе реална и јасна. 1 и lossless HD приказ технологија кои произведуваат неверојатен квалитет на звукот со кристално јасни treble.Супериорен Квалитет На Звукот.Преносни Полнење Случај. 1】Супериорен музика квалитет усвојување Bluetooth 5.Помала Потрошувачка На Енергија.Полнење случај со вграден 400 mah батерија, Тоа би можело да ја дополните на earbuds 5 пати.Идеален за Божиќ подарок/денес, роденден подарок/денес, јавни празник.Лесно да се Одговори/Висат-up Повици, Плеј/Пауза/Префрлате Музика/Активирање на Siri.Потоа изберете го за да се поврзете со вашиот уред.Дизајн за различни уво големина за да се обезбеди удобно Носење.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Уживајте во вашата музика насекаде, дури и во гласна околина.Ниска Латентност Bluetooth 5.Допир Контрола, Тоа е полесно отколку копче за контрола earbuds. Smart Допир Контрола.Ергономски Дизајн.

За производот

Слични предлози