• Ново
Unger PB45A Санитарни Четка со Acme Insert, Полипропилен Влакната, 18 Во Должина (Случај од 10)

Unger PB45A Санитарни Четка со Acme Insert, Полипропилен Влакната, 18 Во Должина (Случај од 10)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Киселина-отпорни, не-corroding полипропилен рамка за употреба каде метал е пожелно.Двоен црн пена-гума squeegee е совршен за сушење на плочки и инјекциска смеса линии.Идеален за ѕидни и подни чистење.Полипропилен влакната понуди ефективни чистењето додека се нежни за подови.Четка loosens нечистотија во grouted подови.Unger четка и squeegee е совршен за кујни, палуби, бањи и нерамни површини.На трајни, поврзана полипропилен влакната понуди ефикасни, но нежно чистење, додека двоен мов гума сечилото е совршен за сушење на плочки и инјекциска смеса линии.Киселина се отпорни на полипропилен зајакнат рамка вклучува поздравниот стража и Acme навој штекер. 4-инчи природни црна близнак пена гума ножот.Издржливи, навој cycoloy штекер прифаќа Acme навој рачки. 18-инчи должина.Squeegee и четка во едно.

За производот

Слични предлози