• Ново
Работа USB OTG-C 3.0 Адаптер за Oppo CPH2211 за Брз, Потврдена, Мулти користите Функции како што се Тастатура, Палец Дискови, глувци итн. (Црна)

Работа USB OTG-C 3.0 Адаптер за Oppo CPH2211 за Брз, Потврдена, Мулти користите Функции како што се Тастатура, Палец Дискови,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Погоден за Андроид, Windows и други системи, нема систем ограничувања.0 супер брзина на трансфер на податоци до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2.0 Машки OTG On-The-Go Кабел! (ЦРНА Нов Стил)што Доаѓа директно од производителот, па ние може да избави 100% квалитет на објектот!Она што ние сакаме во врска со ова е дека тој има прилагодено plug and play circuitry, вклучете го, тоа функционира!✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Ослободете моќта на Работи за вашиот телефон со давање пристап исто USB периферни уреди кои го прават Работи за вашиот КОМПЈУТЕР полесно користење!●Работи со тастатури, глувци, мемории, игра контролори, речиси СЕКОЈ USB Уред што е поставен за OTG / On-The-Go●4 Инчен Кабелот е оригиналниот стандардизирани гарантира најдобри резултати при правењето пристап полесно.Издржливи ABS Најлон Тело⭐ : се Направени од издржлив ABS Пластика легури, иновативни инженеринг обезбедува трајност и долг животен век.Метежот-слободен Дизајн⭐ : Метежот-слободен Дизајн, овој USB 3.Компатибилен со сите USB C уреди.0 Мозок е далеку повеќе сигурен од другите во нејзината цена опсег.●Ова може да обезбеди OTG способност Работи за Дела за вашиот ТВ Стап, Play Station Класичен, Google Chromecast, Малина Пи Нула, НСВ N64 Nintendo Уреди и многу други streaming media player, и други елементи, кои имаат USB Тип-C Порта со OTG Способности. ⚡Професионални OTG Работи за Спротивното CPH2211 вклучува USB Женски USB Тип-C 2.USB On-The-Go⭐ : Plug и Работи за Дела за вашиот Oppo CPH2211 со компјутерски периферни уреди, како што се флеш диск, тастатура, центар, глувчето и повеќе, го прави Работи за вашиот USB-C уреди компатибилен со USB дискови и сите други USB уреди кои поддржуваат USB On-The-Go.

За производот

Слични предлози