• Ново
Камен Lain Jade Stoneware Dinnerware 16-Парче Услуга за 4, Taupe

Камен Lain Jade Stoneware Dinnerware 16-Парче Услуга за 4, Taupe

DEN 1919.76
Износ
Во продавницата.

Камен Lain 16-Парче stoneware dinnerware поставена е современа.СОВРШЕН СВАДБА РЕГИСТАР ПОДАРОК - Секој dinnerware поставете го прави совршен housewarming подарок за невести и grooms кои сакаат забавни и е еден essental за оние кои купиле нов дом или апартман.ИЗДРЖЛИВИ КЕРАМИЧКИ STONEWARE - Отпуштен од работа на високи температури, stoneware обично е погуста и со поголема густина од порцелан или коска кина.

За производот

Слични предлози