• Ново
XYSQWZ 70 Инчен Преносни Патување Алуминиум Лесни Tripod, Погоден за DV dslr фото SLR Стабилност на Протезата - Стандард Оптоварување 4kg (Боја : Црна)

XYSQWZ 70 Инчен Преносни Патување Алуминиум Лесни Tripod, Погоден за DV dslr фото SLR Стабилност на Протезата - Стандард

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

☆☆☆ Флексибилен мобилен префрлување заградата е многу лесен за употреба и работи со повеќето мобилни телефони., триаголен структура, постабилна и издржливи;. Овој производ не содржи други додатоци! 2. ★[Компатибилност] универзал завртка интерфејс, погоден за повеќето камери, мобилни телефони, итн. Ние ги користиме меѓународните логистика, обично на производот транспорт време е за 10~15 дена, ве молиме да бидете трпеливи. ★[Топло Подарок] Убава и практична, тоа е најдобар избор за родителите, пријателите, фотографи, студенти, двојки, момчиња, девојки!Ако ви требаат повеќе tripods, барање за "автора продолжува да работи-tripod" на !.Мали и исклучителна, многу погодна за употреба на отворено!Може да ги исполни вашите фотографија потреби! - спецификација Виткање висина : 53 CM Максимална висина : 170 CM Материјал : метал (алуминиум) Боја : Црна Стандард оптоварување : 4kg Агол : PTZ може да се ротира 360 степени за панорамски снимање поле на примена : Погоден за сите видови на рачни апарати, проектори, паметни телефони, мобилни телефони, ноќта риболов светла, SLR камери, дигитални камери и сл. Поради осветлување проблеми, овој производ може да има боја разлика, ве молиме да се разбере.★[детални] виткање висина : 53 CM, работна висина : 52 CM~170 CM//Материјал : метал (алуминиум);. Овој производ 1~2 CM грешка прирачник за мерење. ★[Преносни] заграда може да биде укината, лесен за носење, лесно да се движите, да пука фудбалски натпревари, на Светското Првенство, НБА и други прилики;.

За производот

Слични предлози