• Ново
APS iBoard 6-инчни Алуминиумски (Полиран Рамен Стил) Работи Одбори Nerf Барови Страна Чекори Чекор Шини Компатибилен со Ford F250 F350 Супер Должност 1999- Продолжена Кабина

APS iBoard 6-инчни Алуминиумски (Полиран Рамен Стил) Работи Одбори Nerf Барови Страна Чекори Чекор Шини Компатибилен со

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Заврши DIY сет вклучува 2 работи одбори, монтажа голема заграда, хардвер & инструкции. 6 инчи широка, овие удобна страна чекори се целосно покриени во анти-лизга упатуваа за зголемена контрола & влечење.Овие чекори се заострените завршува и седат блиску до возилото, обезбедување на класичен фабрика се погледне и сит се вклопуваат.Работи одбори направени од авион одделение Т-6061 алуминиум за супериорен ' рѓа & заштита од корозија.Лесно да се инсталира Рокер Панел Планината, и Компатибилен со Ford F250 F350 Супер Должност 1999-2016 Продолжена Кабина.

За производот

Слични предлози