• Ново
XYJ Smart Watch 1 3inch Целосен Екран на Допир IP68 Водоотпорен отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот Притисок Монитор (Боја : Reseglod Браун)

XYJ Smart Watch 1 3inch Целосен Екран на Допир IP68 Водоотпорен отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот Притисок Монитор

DEN 264.00
Износ
Во продавницата.

Синхронизирање на Екранот се : Приказ на потсетник повик во синхронизација со мобилни телефони, и прикажување на името или телефонскиот во исто време за поддршка на порака читање на различни социјални софтвер.Голема Функции : отчукувањата на Срцето следење, мониторинг, на крвниот притисок, крвта со кислород мониторинг, преку зелено светло сензор LED светло, да се анализира протокот на крв под кожата за да се избегне прекумерна отчукувањата на срцето предизвикани од ирационални вежба.

За производот

Appearance size:
40 * 34 * 10.7mm
Bluetooth:
BLE 3.0 / 4.0
Waterproof grade:
life waterproof
Heart rhythm chip:
HRS3300
Operation mode:
full touch + function keys
Resolution:
240 * 240 pixels
Battery capacity:
260 mA
Charging time is about 3 hours :
Standby time:
3-15 days (depending on the actual operating environment)
Material:
zinc alloy case + liquid silicone strap
notes:
It is not suitable for hot water, saunas or environments with large temperature changes. :

Слични предлози