• Ново
ZBYL Прилагодливи Биро, со Нозе, со Гумени Подни Заштитници, Коса Метални Кабинет Нозе Мебел Нога Хардвер, за Канцеларија Биро, Кафе на Маса, Кујна Маса, 4 Пакет

ZBYL Прилагодливи Биро, со Нозе, со Гумени Подни Заштитници, Коса Метални Кабинет Нозе Мебел Нога Хардвер, за Канцеларија

DEN 3638.16
Износ
Во продавницата.

Мултифункционален мебел нозе : Мебел метални нозе се совршени за DIY дом љубовници да ремоделирање кафе маси, ТВ маса, гарнитура и ноќ стои.Солиден и издржливи : наклонети табела нозе се изработени од ладно валани челик, а на површината е насликана со висока температура на боја, која е рѓа-доказ и не е лесно да исчезнат за да се обезбеди трајност и услуга живот.Лесно да се соберат : Пред drilled дупки за монтажа плоча направи инсталацијата брзо и лесно.Индустриски табела нозе се погодни за десктоп компјутери на различни материјали, како дрво, пластика и гума.Широка примена : Мали димензии не заземаат премногу простор од вашата соба, и максималниот простор користење е подобрена.Табела нозе се совршени за кафе маси, од страна на маси, каучот, кабинет, ТВ стои, крај маси, и повеќе. 100% Задоволството Гарантира : Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни шопинг искуство, ако има квалитет, ние ќе го направи најдоброто решение за да се реши проблемот.

За производот

Слични предлози