• Ново
Bose На Уво Слушалки (Укинати од страна на Производителот)

Bose На Уво Слушалки (Укинати од страна на Производителот)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Двата кабли се закачите на само еден earcup, толку има помалку заплитане отколку со конвенционалниот Y-кабли.5 см) Што е во box Bose® на уво headphones Detachable аудио кабел - 45 inches Detachable аудио кабел - 16 inches Carrying случај Слични Bose Производи да Consider Bose® мобилен на уво слушалки Искуство квалитет на аудиото за вашата музика, one-touch префрлување помеѓу музиката и повиците, и удобно на уво одговара.Можете да го носат нив удобно за време на крајот.Различната поделба на инструменти.Холограмот на етикетата обезбедува визуелна идентификатор и уникатен производ код означува слушалки се вистински член од Bose.Прилагодливи headband со до три инчи на вредноста во headband должина.Монтажни аудио кабли (43" и 16") на еден earcup дополнителна погодност.Само се лизга нив и уживајте во високо-перформанси аудиоконструирани исклучиво со Bose.Конективност Технологија : Wired.Клучни Features Comfortable на уво дизајн обезбедува квалитет Bose sound со мали pivoting earcups дека остатокот нежно на вашите уши.Fold flat earcups ротира во headband за зголемување на преносливост и лесно складирање.Вие исто така може да се најдат себе си заборавајќи ќе имаат на нив.Употреба на пократки кабел со преносни играчи на пливање или во кошула џебови.Нема потреба да им помогнам на копчињата или да го адаптирате копчиња, и без батерии се потребни.Bose на уво слушалки тежат помалку од пет унци.

За производот

Слични предлози