• Ново
Истражуваат Земјата Гуми Опфаќа 6 Pack - Тешки Гуми Тркала Заштитник за Камион, ЏИП, Приколка, Camper, RV - Универзална Одговара на Гуми Дијаметри 29-31.75 инчи, Црна

Истражуваат Земјата Гуми Опфаќа 6 Pack - Тешки Гуми Тркала Заштитник за Камион, ЏИП, Приколка, Camper, RV - Универзална

DEN 1089.60
Износ
Во продавницата.

Се однесува на нашиот фитинг водич слика за големината избор, сет од 6 ги опфаќа вклопува во целиот гуми дијаметар до : 29"-31. Гумата Маска направена од тешки материјал е водоотпорен,прашина-доказ и да се заштити од сонцето штетните УВ зраци.Штити гуми и тркала од сонцето штета, ' рѓа и нечистотија кога вашето возило е паркиран.75", тоа НЕ е рамката големина.

За производот

Слични предлози