• Ново
XJZKA Лебди Полица на Ѕидот Тв Кабинет Ѕид Позадина Складирање Отворена Полица Полица со Фиока за DVD Сателитска Тв Кутија Кабловска сандаче,120Cm

XJZKA Лебди Полица на Ѕидот Тв Кабинет Ѕид Позадина Складирање Отворена Полица Полица со Фиока за DVD Сателитска Тв Кутија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Еколошки 2. Ве молиме да се потсети за ефектите на осветлувањето и контрастот, и боја на сликата е поинаква.Нашата услуга : 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА!Убедени сме дека може да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас за да им обезбеди дополнителна помош во секое време и насекаде.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Не-човечки штета, производителот содржи 2-годишно warranty Rugged изградба : сите компоненти и поддржува направи единица помалку склони кон тресење или оштетување за време на транспортот и употреба.

За производот

Слични предлози