• Ново
FEIYIYANG Кујна Складирање Полица Кујна, Микробранова Полици Кат Складирање Рек Фрижидер Слот за Складирање Рек Тенџере Рек Остатоци Дребулии Рек 5 Ниво за Складирање R

FEIYIYANG Кујна Складирање Полица Кујна, Микробранова Полици Кат Складирање Рек Фрижидер Слот за Складирање Рек Тенџере

DEN 16639.20
Износ
Во продавницата.

Да ги користите овие цврсти метални сталажи за да ги организирате вашите гаража или затворен простор; направени од издржлив од не ' рѓосувачки челик, кои никогаш не ја промени бојата, вдлабнатини, или лушпи.Тешки-должност боени материјал за да се обезбеди стабилност и издржливост.Рамката дизајн ја зголемува стабилност и трајност на решетката.Висок складирање полица : многу погодна за вашиот внатрешен или гаража складирање; за да ги организирате вашите дома, shelving единица е совршен висина за деца и возрасни.Еднакво дистрибуирате тежина : тежина е рамномерно распоредени на секоја полица, па полица не ќе пропадне.Лесно подесување : Лесно поставување без алатки; interconnect повеќе единици рамо до рамо за максимален капацитет на складирање.

За производот

Слични предлози