• Ново
На Hillman Група 851144 3 Тешки Агол Голема Заграда, Цинк Позлатен

На Hillman Група 851144 3 Тешки Агол Голема Заграда, Цинк Позлатен

DEN 288.00
Износ
Во продавницата.

За употреба за засилување на рамна површина десен агол агол на зглобовите.Додавање на тешки елемент на било contruction или DIY проект.Цинк заврши нуди умерена отпорност на корозија.Идеален за употреба во дрво и производи.Опис на производот Тешки Агол Протези се користат за внатрешни работи и апликации се дизајнирани како засилување агол за градите, екрани, прозорци, мебел, врати и слично.Тие, исто така, се зајакне рамен десен агол агол на зглобовите и се ' рѓа-отпорни.Пакетот вклучува монтажа сврзувачки елементи.Од Производителот Тешки Агол Протези се користат за внатрешни работи и апликации се дизајнирани како засилување агол за градите, екрани, прозорци, мебел, врати и слично.Тие, исто така, се зајакне рамен десен агол агол на зглобовите и се ' рѓа-отпорни.Пакетот вклучува монтажа сврзувачки елементи.

За производот

Слични предлози