• Ново
Claessens' Деца Дете'Sleep Класичен Спиење Тренер, Сина

Claessens' Деца Дете'Sleep Класичен Спиење Тренер, Сина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Детето'Sleep Класичен доаѓа во сина (bunny) или розова (крава).Деца природно се однесуваат на спиење или во будна состојба на животните.Кога будни животно е осветлен, тоа е во ред за да станам од кревет и да започнете денот.Тоа е одлична алатка за ноќно само регулатива, а резултатот е дека и родителите и децата добиете повеќе спијам.Спиење карактер е осветлен и детето знае тој или таа треба да спијат подолго време.Детето'Sleep Класичен им помага на децата да останат во кревет се додека не е време за да се дојде до.Детето'Sleep Класичен има двојна ноќно/naptime settings и изборен аларм (што е многу слатка птици чврчорење звук проследено со петел crowing), во прилог на три различни нивоа на осветленост.Учи децата кога е време за спиење и кога тоа е време да се нагоре.Ако спиење животно е осветлена, децата знаат да остане во кревет.

За производот

Слични предлози