• Ново
Домашно милениче Фен Милениче Обезбедува Професионални Милениче Фен со Црево ndash; Моќен, Но Тивка Куче Фен со Променлива Брзина на Висока Брзина Фен Blaster Крзно Комп?

Домашно милениче Фен Милениче Обезбедува Професионални Милениче Фен со Црево ndash; Моќен, Но Тивка Куче Фен со Променлива

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Овој двоен мотор фен е специјално дизајнирана за да обезбеди моќен струење на безбедни температури во минути.Професионални .Добредојдовте на нашиот shop Happy шопинг!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и sterilized пред породувањето.Во однос на големината, поради прирачник за мерење, ве молиме оставете 1-2 cm разлика, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.н", нечистотија; отпорност поврзани и брзо и ефикасно исклучување на автомобил или мотор.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме да пребарувате за "" за слични производи! ".На фен ми овозможува да изберете да се исуши со голема количина на воздух, како и вграден во грејач кој го загрева воздухот, но не топлина тоа, дозволувајќи им на вашето домашно милениче да се исуши побрзо., вистински проект бои може да се разликува малку.Ова е сите-во-едно фен дека Заштита од тековната buffers обезбедува фен ќе не празнење било импулс тековната кога да почне да работи.Надворешен филтер е посебно дизајниран за намалување на бучава, лесно да се отстрани и да се исчисти.важно навестување : 1.specification Material : ABS + електронски компоненти + PUNoise : 60d BPower : 2500w Temperature : 30-65 ° CItem големина : 47 CM*23 CMWind брзина : 90-110m/s The пакетот вклучува : 1 миленичиња чешлање коса dryer1 hose3 PU nozzle The е дефинитивно вреди за парите, знам дека сакате да се исуши вашето домашно милениче, но вие не сакате да потрошите многу пари на професионална убавина продавница фен.

За производот

Слични предлози