• Ново
QLWUOL 16pcs Вино црвено Силикони Табела Мебел Нога Нозе Совети Покрива Катедрата Нога Капи Дрво Кат Заштитници, се Чувствува Влошки, Спречување на Гребнатини

QLWUOL 16pcs Вино црвено Силикони Табела Мебел Нога Нозе Совети Покрива Катедрата Нога Капи Дрво Кат Заштитници, се Чувствува

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Лесно да се инсталира, сместени на дното на секоја нога за да се спречи гребење на подот.Реконструирам и надградба на вашиот стар мебел.Продолжување на нивните животи.Здрав и сигурен, го направите вашиот уникатен мебел.Погоден за софи, кабинети, табели, кревет нозе, итн. · Производ големина : Погоден за 1.6" да 1.85" (4.1 - 4.7 cm) во ДОЛЖИНА, 1.08" да 1.18" (2.75 - 3.0 cm) во ШИРИНА на мебел нозете ( ве Молиме имајте во предвид големините се приближни ).Многу погодна за DIY нов мебел.· ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Премиум Мебел Нога Капи Кат Заштитници 16 PCS, 24-час итни e-mail одговор, пријателски услуги на клиентите.Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем.

За производот

Слични предлози