• Ново
HONJIE 15.75 Инчи DIY Акрилна Смола Торба за на Рака Синџир,Јасно Рака Торба Синџир Замена за Дами Торба Синџир Рамо Крстот Тело Торба Чанта Чанта Замена Синџир Ремен Сет

HONJIE 15.75 Инчи DIY Акрилна Смола Торба за на Рака Синџир,Јасно Рака Торба Синџир Замена за Дами Торба Синџир Рамо Крстот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Димензии : должина 15.75"/40 CM, синџир ширина 0.79"/2 CM, метален прстен 0.98"/2.5 CM.Отстранлив рамо синџир рака за спојки / паричникот / торба / крст-тело торба / tote торба итн.или кој може да се користи за да ги красат вашата торба.Материјал : Изработени со врвен квалитет Акрилик стакло.DIY Накит Додаток Акрилик Торба Синџир Стилски Торба Замена Синџир Креативни DIY Накит Материјал Деликатна Торба Синџир Рака за Домашна Продавница на трговски Центар.Пакет содржи : 1 x Мастило беж 40 CM Акрилик рамо, рака.

За производот

Слични предлози