• Ново
Zhangl Детска Играчка Далечински Управувач Off-Road Возило Камион RC Модел за Симулација на 6 Тркала Тешки Камион Висока Брзина на Автомобил Транспортерот Електрична Бате

Zhangl Детска Играчка Далечински Управувач Off-Road Возило Камион RC Модел за Симулација на 6 Тркала Тешки Камион Висока

DEN 4338.72
Износ
Во продавницата.

5 × 15cm Packing големина : 42 × 16 × 19cm FEATURES : Погоден за различни терени; висока цврстина експлозија-доказ несреќа-отпорни ПВЦ автомобил школка.Функционална анализа : Напред, назад, сврти лево, свртете десно,лебдат.4 G далечински управувач силна анти-interferencehigh перформанси пренос,силни магнетни мотори, ниска-напон заштита, електричната енергија за заштита. ✅ Водоотпорен оценка : Тоа може да се заштити возилото од поздравниот и вода бран кога врне или снегови. ✅ За суспензија на анти-вибрации систем : Секое тркало усвојува високо пролет серпентина пролет, која може да произведе импресивен шок апсорпција ефект и постабилна диск, кои можат ефикасно да се спречи оштетување предизвикано од вибрации.Бидете сигурни да се суви и чисти возилото веднаш потоа да се зголеми долгорочните перформанси.супер шок апсорбер; носат-отпорни, TPR гуми.4 GHz Радио Контролер Возење : никогаш не ќе бидат погодени од било која радио интерференција од овој електричен автомобил, тоа е готов за трка.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 * Далечински управувач car1 * Радио далечински control1 * батерија на pack1 * Полнење жица ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се користи, целосно да ја наполните батеријата или да користите нова батерија, да се осигура дека сите функции се нормални(Не повеќе-доплата)Ако има било какви прашања, ние ќе бидеме среќни да reply via e-mail во рок од 24 часа. ✅ На високо-квалитетни материјали и посебна заштита дизајн направи автомобил повеќе crashworthy и влијание-отпорни, со тоа што го прави посигурен и безбедно.

За производот

Слични предлози