• Ново
FCYIXIA Цветаат Огномет Bokeh Фотографски Потекло 3D Нова Година Партија Слави Фотографија Backdrops за Фото Студио (Боја : А, Големина : 240cmX360cm 8x12ft)

FCYIXIA Цветаат Огномет Bokeh Фотографски Потекло 3D Нова Година Партија Слави Фотографија Backdrops за Фото Студио (Боја

DEN 7734.96
Износ
Во продавницата.

Компјутер за печатење.Лесен и издржливи;.Лесно да се откажам директно или природно.Позадината е широко се користат во фотографија studios.Погоден за родендени, празник партии, комерцијална работа, итн.Спецификација : Материјал : винил cloth Packing : foldedsize : 0.8 X1.25m (околу 2.6 X4ft) (ширина x висина)1 × 1.5m (за 3 X5ft) (ширина x висина)1.5 X2.2m (за 5x7ft) (ширина x висина)2x3m (за 6.5x10ft) (ширина x висина)2.4x3.6m (за 8x12ft) (ширина x висина)тема : Компјутер printing Lightweight и издржливи;Лесно да се откажам директно или природно.Позадината е широко се користат во фотографија studios Suitable за родендени, празник партии, комерцијална работа, итн.Известување : Поради бојата состојба на секој монитор, боја помеѓу актуелната производ и сликата се прикажува во листата може да биде малку поинаков.Пакет се Вклучени : 1x фотографски платно (не вклучувајќи штанд).

За производот

Material:
vinyl cloth
Packing:
folded
0.8X1.25m (about 2.6X4ft) (width x height) :
1X1.5m (about 3X5ft) (width x height) :
1.5X2.2m (about 5x7ft) (width x height) :
2x3m (about 6.5x10ft) (width x height) :
2.4x3.6m (about 8x12ft) (width x height) :
feature:
Computer printing :
Lightweight and durable; :
Easy to hang up directly or naturally. :
The background is widely used in photography studios :
Suitable for birthdays, holiday parties, commercial work, etc. :
Notice:
Due to the color condition of each computer monitor, the color between the actual product and the image shown in the list may be slightly different. :
Package Included:
1x photographic cloth (not including stand) :

Слични предлози