• Ново
2QU10-050 Замена Филтер Елементи за Конечни HN15L-2QU, 0.01 Micron Particulate / 0.01 PPM Масло Отстранување Ефикасност

2QU10-050 Замена Филтер Елементи за Конечни HN15L-2QU, 0.01 Micron Particulate / 0.01 PPM Масло Отстранување Ефикасност

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Отстранува масло магла и честички од компримиран воздух.Загарантирана да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ перформанси спецификации.Загарантирана да се вклопи во ОЕМ филтер за домување.Употреба на ОЕМ име и дел број за повикување само.Ова е ОЕМ еквивалент филтер елемент кој го заменува Конечни 2 QU10-050 и е загарантирана да ги исполнуваат или надминуваат спецификациите на оригиналниот производител.

За производот

Слични предлози