• Ново
Eowpower 12Pcs 81 Места Картон Комора за Складирање Кутија, Вода и Мраз, Отпорни Слој за 2ml Cryotubes

Eowpower 12Pcs 81 Места Картон Комора за Складирање Кутија, Вода и Мраз, Отпорни Слој за 2ml Cryotubes

DEN 1562.40
Износ
Во продавницата.

Материјал : Направен од тешки-должност картон материјал, надворешниот слој може ефективно подобрување на вода и мраз, отпор, може да биде постојано замрзнати и одмрзнати.Поднослива Температура : -196℃ да 121℃, Тоа е отпорни на благи органски решенија, како што се алкохол.Големина : 5.27" x 5.27" x 2"(Dxšxv), 81 Дупки; се користи за чување на 1.5-2.0 мл cryovials, може да биде совршено се совпаѓа со ладење машини.Пакетот Вклучува : 12pcs Картон Замрзнувач Boxs.Примена : Наменети за долгорочно чување на cryotubes во лабораторија.Материјал : тешки-должност картон, постои слој на пластична водоотпорен на површината.Количина : 12pcs картон замрзнувач boxs.Големина : 5.27" x 5.27" x 2"(Dxšxv), 81 Дупки, се користи за чување на 1.5-2.0 мл cryovials.Поднослива температура : -196℃ да 121℃.Примена : Наменети за долгорочно чување на cryotubes во лабораторија.

За производот

Слични предлози