• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Традиционален Кинески Сликарство

Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Традиционален Кинески Сликарство

DEN 1271.76
Износ
Во продавницата.

Неговиот тенок, разновиден облик го прави совршен за кампусот, канцеларија или прошетка низ градот.Дизајниран со вас во умот, само за вас!Избираат од широкиот спектар на иновации обрасци за да се создаде свој уникатен изглед.Здраво, вашата визија е фантастично!Сакаат овој ранец како идеален градски придружник.Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се. Елегантен и убава faux кожа текстура, тоа е тајна прегради и торба е изненадувачки пространа и удобна.

За производот

Слични предлози