• Ново
3M Индустриски 405-021200-86519 Tartan Филамент Лента 8934 Јасно 18Mmx55M

3M Индустриски 405-021200-86519 Tartan Филамент Лента 8934 Јасно 18Mmx55M

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Произведени на Највисок Квалитет на Располагање.Дизајнот е стилски и иновативни.Одличен Подарок Идеја.Засилен со вжарено лента за општа намена апликации.Синтетички каучук лепило има добра сила на смолкнување.Јасно полипропилен филм поддршка зајакната со стаклени предиво filaments.Висока затегнувачка цврстина, ник отпорност, отпорност на триење и добра ракување за комунални занимаваат, зајакнување на, и палети unitizing апликации.

За производот

Слични предлози