• Ново
G-точката Вибратор со Клиторис Tickler, Dual Мотори Батерија Силикони Клиторичен Stimulator со 10 Вибрации Режими Водоотпорен Секс Играчки за Женски Двојки

G-точката Вибратор со Клиторис Tickler, Dual Мотори Батерија Силикони Клиторичен Stimulator со 10 Вибрации Режими Водоотпорен

DEN 718.80
Износ
Во продавницата.

[Внатрешни и Надворешни Блаженство] Оваа двојна акција атмосфера испорачува сензуална и возбудливоста massager на повеќе слатка спотови.Криви вратило со широк аглеста главата за да целосно да се покријат вашата Г-точка и целната тоа токму за интензивно задоволство.Интензивна клиторичен stimulator задева вашата топла место со 151 мек, флексибилен nubs. [Флексибилни Тело-Безбедно Материјали] На delicately облик massager е направено од телото безбедно силикони за да ви даде крајната флексибилност и удобност.Оваа противалергиски и phthalate-бесплатен материјал се користи за да се задржи вашите најинтимни области безбедни и здрави. [10 Вибрации Режими] 3 брзини и 7 модели на вибрациите кои се креирани од страна на својата моќна двојна мотори за сензации за да ја испратите вашата возбуда зголемените.Едноставно им помогнам-копче за контрола на циклус преку 10 нивоа на интензитет да се најде еден кој најдобро ви одговара. [USB Полнење] Овој клиторичен stimulator има вграден-на полнење на батеријата, можете лесно да наплатат играчка со вашиот телефонски апарат, компјутер или моќ банка користење вклучени USB кабел.Можете да уживате во 60-Минута игра време помеѓу обвиненија. [Водоотпорен повторно во спалната соба или на бањата. 3 брзини и 7 модели на вибрациите кои се креирани од страна на својата моќна dual-мотори за сензации за да ја испратите вашата возбуда зголемените.

За производот

Слични предлози