• Ново
Liftall EE1606NFX13 Око за Око Веб Прашка, Најлон, 6 x 13', 1-ply, Рамни Очи

Liftall EE1606NFX13 Око за Око Веб Прашка, Најлон, 6 x 13', 1-ply, Рамни Очи

DEN 912.00
Износ
Во продавницата.

Најлон веб протега повеќе, помага да се избегне шок вчитување.Црвено-core предупредување предиво помош инспекција процес, се зголемува безбедноста.Tuff-Запис за постојан идентификација, бара од БЗР.Жолта третман отпорни на абразија.Традиционалните стандард во веб slings.Жолта триење третман се протега прашка живот.Црвено-core предиво помош инспекција.Најлон веб протега повеќе, помага да се избегне шок вчитување.

За производот

Слични предлози