• Ново
14K Жолто Злато Замена Earring Грбот - Потешки Пар-.27grams - 6.2x5.4mm

14K Жолто Злато Замена Earring Грбот - Потешки Пар-.27grams - 6.2x5.4mm

DEN 1668.00
Износ
Во продавницата.

14 K Жолто Злато .27 грама по пар, потешки тежина.Уво спојки 14k стил стандард уво орев. 6.2 mm широк, 5.4 mm висок, а 3.3 мм дебел.Печат 14k, САД го Направиле.Пост Опсег : .0252-.038".Ова е еден пар на 14k жолто злато earring грб ; поголем големина за earring спојки во 14k; Тоа им овозможува полесно се обезбеди грбот на вашиот пост и студ обетки.САД направени earring ореви се печат 14k ; тоа е 6.2 mm широк, 5.4 mm висок, и 3.3 мм дебел; Секој пар е .27 грама 14 K; печат 14k, со производителот е трговска марка, светска класа злато earring назад предизвикуваат помалку проблеми од не-14k earring на грбот.Совршен за да се замени изгубени мислења, рачки полесно отколку просекот 14k грб; задржи бенефиции за "само во случај"; гледам понатаму за оваа тешко да се најде објект во 14kt злато; купи да го замени изгубени поддршка за студ бисер обетки; Добро да се имаат при рака ако сте earring љубовник;.

За производот

Слични предлози