• Ново
N / A Еластична Фиксна Маска Headband Копчето Headband За Перење Лицето Коса Додатоци Јога Headband Спортски Headband Пот Бенд(Боја:A)

N / A Еластична Фиксна Маска Headband Копчето Headband За Перење Лицето Коса Додатоци Јога Headband Спортски Headband Пот

DEN 2160.00
Износ
Во продавницата.

Срцето-затоплување дизајн може да се користи во врска со маска, така што вашите уши ќе не боли ако ви се носат маска за долго време.Не се лизга : високо еластичен материјал е дебела и издржливи, која може да се задржи на косата фирма и не е лесно да се олабават.Усвојување на лесна дизајн, цврстина, добри се водат, подобро закрепнување, не е лесно да се пробие и да се деформира. Тоа може да се користи на било повод и прилика, роденден, забава или плажа ден, а исто така е совршен подарок.Овие маски за коса се многу погодни за примена на (јога/работи/пешачење/итн) или партии, танчери, матурска, секојдневниот живот.Добра текстура, мека рака, погоден за густа коса, кадрава коса, права коса и тенка коса.Материјал : полиестер памук Headbands, headbands и headbands за маски, па вие не мора да болка во ушите.

За производот

Слични предлози