• Ново
Нортон (636425-57608 4-1/2 x 82' P400 Ронки Rotolo Пена Ролни

Нортон (636425-57608 4-1/2 x 82' P400 Ронки Rotolo Пена Ролни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Norton A275 на пена поддршка.Совршен за рака пескарење буквар без да остават прст марки.Отпорен на вода и може да се користи на влага.Идеален за употреба со waterborne бои.Брзо се намали и долг живот без вчитување.Norton Rotolo Пена Ролни и се идеални за фино брусење на круг рабови, контури, и криви, обезбедувајќи извонредна завршница на primers и врвот палта.Тие се перфорирани секој 5-1/2 инчи и погодно спакувани во тек форма за лесно издавање.

За производот

Слични предлози