• Ново
Дизни Бебе Бајка Соништа Светилка и Сенка, Розова/Бела (Укинати од страна на Производителот)

Дизни Бебе Бајка Соништа Светилка и Сенка, Розова/Бела (Укинати од страна на Производителот)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тип На Производ : Бебе Производ.Објектот Пакет Димензија : 36.83 cm L X 22.606 cm W X22.86 см Х Точка Пакет Тежина : 2.75 lbs.Земја На Потекло : Кина.Од Производителот светне вашето бебе соба со оваа симпатична светилка и сенка од Дизни Принцезата Бајка Соништа колекција.Розова проѕирен база поддржува убава печатени жакард сенка со beaded акценти.Зема стандард 40 вати сијалица.

За производот

Слични предлози