• Ново
Мојот Ѕид H16-1WL Таванот Планината за Проектор (Капацитет 15 кг), Далечина од Таванот: 225 mm.

Мојот Ѕид H16-1WL Таванот Планината за Проектор (Капацитет 15 кг), Далечина од Таванот: 225 mm.

DEN 1592.16
Износ
Во продавницата.

Кутија содржина : ѕид. 1 PLUS 16 1 WL Проектори Проектор Таванот Планината До max. 15 кг belastbar, растојание од плафон : 225 mm, бела Опис : ви Благодариме на уникатен дизајн и практична употреба Може да биде стандард проектори тоа е многу лесно и брзо да се соберат.Планината е направен од anodised фрлија алуминиум и има максимална Max.вчитај : 15 kg The прилагодување на агол се врши со универзална заеднички = 360 степен ротација, може да се навалена преку 180 Технички детали : Може да се одржи до 15 kg Swivel : 360 Навалување : 180 Растојание од плафон : 225 mm, 8 7/8 Diameter Гром Круг : Max 310 mm Integrated кабел водич Боја : Бела Кутија Содржина : 1 PLUS Проектор Проектор Таванот Mount Operating Инструкции (не може да гарантира инструкции се на англиски јазик)Монтирање на материјалот.

За производот

Слични предлози