• Ново
Kaptin 20 Парчиња Хартија Пом Poms,Хартија за Цвеќе,Боја Цветни Декорации,14,10,8,6 Хартија за Цвеќе Ткиво Пом poms за Свадба, Роденден Бебе Туш Партија Оркестарот(Шампањ, Праск

Kaptin 20 Парчиња Хартија Пом Poms,Хартија за Цвеќе,Боја Цветни Декорации,14,10,8,6 Хартија за Цвеќе Ткиво Пом poms за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пакување : 20 Компјутери.(4 парчиња x 14",8 парчиња x 10",4 парчиња х 8",4 парчиња x 6").Боја : Шампањ,Праска,Слонова Коска,Бела.Лесно да се направи : парчиња се пре-сече,па собранието е лесно (како што е прикажано на сликата).Квалитет : Тенка хартија цвеќиња, кои се рачно изработени од квалитетна хартија.За Секој случај : Погоден за сите видови на активности и прослави,како што се роденден,церемонијата,бебе туш,ергенска забава,свадба,итн.Производ вклучува : 20 Пак Хартија Пом Poms.Боја : Шампањ,Праска,Слонова Коска,Бела.Бренд : Kaptin.Хартија Пом Poms - 6,8,10,14 Инчен - Хартија Цвеќиња - Маса или Ѕид Декорација.Совршен за свадба,партии,деца роденден,расадник крштевки, Бебе туш кабина,Кујна чај,бебе соба декорација или било која друга прослава.

За производот

Слични предлози