• Ново
Coasters Сет од 12 рачно изработени Шарени DIY Цвет Капчиња Чипка Круг Шупливи Weaved Увеселителен парк за Пијалаци - Ретро Памук Tabletop Пијат Coasters - 4 Inchs

Coasters Сет од 12 рачно изработени Шарени DIY Цвет Капчиња Чипка Круг Шупливи Weaved Увеселителен парк за Пијалаци - Ретро

DEN 311.76
Износ
Во продавницата.

Рачно изработени И ШАРЕНИрачно изработени на Волнени, Убава, Фантазија, Шарени, Совршен housewarming подарок идеја и украси за семејството, Идеален подарок за пријатели на housewarming, свадба, на Божиќ или на други празници.АБСОРБЕНТА И НЕ се ЛИЗГАНаправени од Волнени, да ја апсорбира влагата од ладни пијалоци, нема да се држи до дното на чашата и нема да слајд околу на маса.ЗАШТИТА на МЕБЕЛ ПОВРШИНИЗаштити површината на табелата од оштетување, додека ставање топли или ладни пијалоци на маса, погоден за сите чаши, чаши и чаши на било пијалок.СЕТ ОД 12Сет од 12 Coasters ги исполнуваат повеќето од семејството потреби, 13 бои, идеален подарок за пријатели на housewarming, ноќта на вештерките или други празници.Рачно изработени И ШАРЕНИрачно изработени на Волнени, Убава, Фантазија, Шарени, Совршен housewarming подарок идеја и украси за семејството, Идеален подарок за пријатели на housewarming, свадба, на Божиќ или на други празници.АБСОРБЕНТА И НЕ се ЛИЗГАНаправени од Волнени, да ја апсорбира влагата од ладни пијалоци, нема да се држи до дното на чашата и нема да слајд околу на маса.ЗАШТИТА на МЕБЕЛ ПОВРШИНИЗаштити површината на табелата од оштетување, додека ставање топли или ладни пијалоци на маса, погоден за сите чаши, чаши и чаши на било пијалок.СЕТ ОД 12Сет од 12 Coasters ги исполнуваат повеќето од семејството потреби, 12 бои, идеален подарок за пријатели на housewarming, ноќта на вештерките или други празници.

За производот

Слични предлози