• Ново
Uxcell a15102700ux1222 6mm да 10мм Алуминиум Моторни Вратило Спојка Заеднички Приклучок, Алуминиум Легура

Uxcell a15102700ux1222 6mm да 10мм Алуминиум Моторни Вратило Спојка Заеднички Приклучок, Алуминиум Легура

DEN 172.56
Износ
Во продавницата.

Пакет Тежина : 0.02 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : a15102700ux1222. Големина : 25 x 16mm/1" x 0. 63"(L*D); Земја на Производство : КИНА, Материјал : Алуминиум; Нето Тежина : 13g, Пакет Содржина : 1 x Спојка Заеднички 4 x Завртки 1 x L Бар; Главна Боја : Сина.

За производот

Слични предлози