• Ново
Лицето Чистење Облека Лицето Крпи За Еднократна Употреба Двојна Употреба Мека Сува Влажно Чистење Шминка Крпа Козметика Се Соочуваат Со Памучна Подлога Лицето Ок?

Лицето Чистење Облека Лицето Крпи За Еднократна Употреба Двојна Употреба Мека Сува Влажно Чистење Шминка Крпа Козметика

DEN 448.56
Износ
Во продавницата.

ние текст маса, Пакет Листа : 1 x Расположливиот се Соочуваат со Крпа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : За Еднократна Употреба Се Соочуваат Со Крпа Материјал : Памук . 【УПОТРЕБА И ДИЗАЈН】за Еднократна употреба лице крпи за мокра и сува двојна намена, фрактура тип, лесно да се солза, може да го замени крпа, хартиена крпа, брише, шминка смена итн, памук лице влошки е водоотпорен дизајн на торба, хигиенски и лесен.【МЕКИ И УДОБНИ】за Еднократна употреба се соочуваат со крпа е направен од растително влакна, лицето чистење влошки без fluffing кога влажни вода, се соочуваат со крпи е силна чистење моќ, силна жилавост, не флуоресцентни агент, нула стимулација, без мирис, можете да ги користат со доверба. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ 】Кога ви се случува да патуваат до хотел или да одите на кампување или на аеродромот, во кое било место каде што може да се мијат твоето лице и отстранување на шминка, на расположливиот се соочуваат со крпа памук е најдобар излет партнерот да се грижи за вашето лице. 【УДОБЕН И RESUABLE】не ги отфрлите памучни пешкири, по употреба, се користи за чистење на косата во соблекувалната, како и мали ѓубре.ние текст табела тд,.

За производот

Слични предлози