• Ново
Da.Wa Секси Лажни Помине Уметност Обична Боја Лажни Нокти Совет Заврши Нокти Помине Налепница Црна(14 налепници по лист)

Da.Wa Секси Лажни Помине Уметност Обична Боја Лажни Нокти Совет Заврши Нокти Помине Налепница Црна(14 налепници по лист)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Големина : 14.5*7.5 cm, материјал : налепница.Лесно да се справи со, совршен за професионална и домашна употреба.Не само заштита на вашите нокти, но, исто така, изгледа многу кул.Направете свој сопствен waterslide decals брзо,повеќето пригоден начин да декорирате вашиот ноктите.Големина за да одговара на повеќето ноктите, и може да се скрати за да се вклопи во-помеѓу големини.Само лупам и стап.

За производот

Слични предлози