• Ново
Д-р Jain е Faircom Гел, 100G

Д-р Jain е Faircom Гел, 100G

DEN 600.00
Износ
Во продавницата.

Се применуваат Гел на Лицето и На Изложени Кожата нежно масажа.Се мијат по 10min.Се користи секојдневно еднаш или двапати.Отворете Капа и Алу.Фолија, ќе се Применуваат Гел на Лицето и На Изложени Кожата нежно масажа.Се мијат по 10min, ги Користиме секојдневно еднаш или двапати.

За производот

Слични предлози