• Ново
Розова, Сива и Бела Елизабет Ткаенина Меморија/Memo Фото Огласна Табла од страна на Слатка Jojo Дизајни

Розова, Сива и Бела Елизабет Ткаенина Меморија/Memo Фото Огласна Табла од страна на Слатка Jojo Дизајни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Прикажи ги исклучите разгледници, белешки и фотографии на оваа ткаенина мемо табла со копчето детали.Печати на враќање превозот етикета.Киселина-Слободен Памук, Полиестер.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Answer : ___________________________ Note : Pushpins не може да се користи со овој меморандум одбор.Секој мемо одбор има координирање на копчето детали и декоративна лента, така што можете да вметнете слики, белешки и потсетници.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Нема Собрание Е Потребно.Овој дизајн е за појавување на додатоци како што е прозорец третмани, попречува, туш завеси, меморија фото одбори, телото навлаки и украсни перници.Тој е дизајниран со декоративна лента за лизгање вашиот mementos зад себе.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Метал Закачалки за Назад за лесно да виси.Само се лизга вашиот mementos зад декоративна лента за креирање на ангажирање на дел од оригиналната ѕид уметност.Дури и ако не сте го купиле сет постелнина, овие прекрасни украси ѕидот може да го подобри оркестарот на секоја соба.Белешка одбор димензии се 13.Овие симпатична белешка одбори се создадени за да се координираат со појавување на детска постелнина сетови.

За производот

Слични предлози