• Ново
Sizilian Обновливи Вакуум Sealer Кеси,Храна за Складирање Кеси Храна, Зеленчук, Овошје Замрзнувач самолепливи Торба за Чување Организатор Торбичка 1pcs

Sizilian Обновливи Вакуум Sealer Кеси,Храна за Складирање Кеси Храна, Зеленчук, Овошје Замрзнувач самолепливи Торба за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направени од храна одделение PEVA материјал, еко-пријателски, не-токсични и безопасно да се користи.Можете да ги користите за да ги зачувувате сендвичи, грицки, овошје итн.Во краен случај,-заклучување печат да се задржи вашата храна целосно безбедно, без да се грижиш за пневматиците.Точка Име : Складирање Торба.СОВРШЕН ЗА УПОТРЕБА ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО - Совршени за кафе, најголемиот дел од ориз, potatoe снегулки, овес, кисело млеко, грав, бонбони, шеќер, ориз, сода, колачиња, ореви, суво овошје, сушени цвеќиња, прав, грицки и повеќе храна или алатка, лосион и шампон/климатизери лосиони струже бар козметички сапуни пакување и складирање.Точка Име : Складирање Торба Материјал : ЕВА Карактеристики : Еко-пријателски, Не-токсични, Leakproof, Лесен за Употреба Должина : 21.5 cm/8.46" (Прибл.) Висина : 11cm/4.33" (Прибл.) Дебелина : 5cm/1.97" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Торба Или 5 x Складирање Торба.

За производот

Слични предлози