• Ново
Краставица Диња Мирис на Нафта - Премија Одделение Миризливи Масла - 30ml

Краставица Диња Мирис на Нафта - Премија Одделение Миризливи Масла - 30ml

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

1oz стакло килибар шише со лесен издавање евра dropper (dropper inset во шише) ззп. 1oz = 30ml.Се препорачува употреба на овој мирис на нафта е за дома и во автомобил дифузија; разредена во телото се грижи формулации; Свеќа домашен производи за чистење; и постојните unscented производи.Не е за внатрешна употреба или lip balm производство.Овој производ не треба да се користи undiluted.Со повеќе од 30 години во индустријата, нашиот меѓународното здружение за ароми заверена Господар Мироварец создава високо концентрирани, Phthalate слободни, подобрени формулации за употреба во домот и тематски апликации.Овој производ е мирис на нафта и, како такви, нема терапевтска вредност.Наменет е за козметички и за домашна употреба само.Флеш Точка >200. Вегетаријанската; Суровост-Бесплатно; Глутен-Слободни.

За производот

Слични предлози