• Ново
Клеча Barbell Багажник, Дом Салата Прилагодливи Клеча Багажник, Сила за Обука Домашна Фитнес Опрема, Оптоварување 300kg

Клеча Barbell Багажник, Дом Салата Прилагодливи Клеча Багажник, Сила за Обука Домашна Фитнес Опрема, Оптоварување 300kg

DEN 2013.60
Износ
Во продавницата.

- Мултифункционален фитнес:Поддржува повеќе вежбање. 【Лесно да се Соберат】ве Молиме да користите соодветни клуч за да се стегне на орев.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да ги реши во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот фитнес тренинг поддржани со нашите сигурен клеча рек!- Висок квалитет : сквотот гира рек заградата е направен од тешки-должност челична цевка рамка; максималното оптоварување е 661 кг / 300 кг - Против пролизгување : На barbell клупата прес е опремен со анти-пропадна нозете за да се спречи оштетување на подот, кои, исто така, се зголемува безбедноста.- Спецификација : Предмет : Подели Клеча Barbell Rack Material : Steel Note : бар и тегови не included Package Вклучува : 1 x Клеча Rack (Set)☞ 100% обезбедување на квалитет : Ние гарантираме за квалитетот инспекција на секој производ пред да ја напушти фабриката.Разноврсна barbell управување со флексибилни сплит дизајн за дома или во теретана.

За производот

Item:
Split Squat Barbell Rack
Material:
Steel
Note:
bar and weights not included
Package Includes:
1 x Squat Rack (Set)
☞ 100% quality assurance:
We guarantee the quality inspection of each product before leaving the factory. We have a professional team to provide you with the best after-sales service. If you encounter any problems, please contact us and we will help you solve them within 24 hours.

Слични предлози